WYPEŁNIACZE


Wypełnianie zmarszczek to mało inwazyjny zabieg odmładzający, którego efekty widać natychmiast po zabiegu. Efekt zabiegu utrzymuje się od 1/2 roku do 3 lat , w zależności od ruchomości okolicy twarzy, w której został wstrzyknęty.

Najczęściej stosowany jest kwas hialuronowy .Substancja w naturze, jest składnikiem skóry odpowiedzialnym za nawilżanie.
Wskazaniami do zabiegu przy użyciu kwasu hialuronowego są:
- średnie i głębokie zagłębienia skórne
- potrzeba zwiększenia objętości ust i podkreślenie konturu warg
- korekta asymetrii twarzy
- zwiekszenie objętości policzków, oraz brody
 

BOTOX

Oczyszczona toksyna botulinowaWszystkie zabiegi znieczulamy (są bezbolesne).
Wiemy taż jak podać preparaty byście (ona i on) poczuli pozytywne zmiany.
Tego szukacie.

Podana domięśniowo blokuje przewodnictwo nerwowo - mięśniowe. Niweluje zmarszczki mimiczne twarzy w górnych i dolnych jej partiach szczególnie na czole w okolicy oczu i skroni.Wstrzyknęta ogranicza mimikę, w konsekwencji czego skóra przestaje się marszczyć, zmarszczki mimiczne stają się niewidoczne, a twarz wygląda na zrelaksowaną.

Zabieg z toksyną botulinową łagodzi rysy twarzy i jest również świetnym zabiegiem profilaktycznym, zapobiegającym powstawaniu głębokich zmarszczek, dlatego mogą z niego korzystać nawet bardzo młode dziewczyny, już od 25 roku życia. Zabieg z toksyną botulinową najczęściej stosowany jest do spłycania bruzd poprzecznych i pionowych na czole (tzw. lwiej zmarszczki) oraz zmarszczek wokół oczu (tzw. kurzych łapek).

Ostateczny efekt zabiegu z toksyną botulinową widoczny jest dopiero po 7-10 dniach.

Bezpośrednio po zabiegu nie można się schylać ani kłaść/przez 6 godzin/, a także dotykać ostrzykniętego miejsca, bo botulina może się przemieścić. Efekt wygładzenia utrzymuje się od kilku miesięcy do roku. Zabieg należy powtarzać, ale bardzo często efektem zabiegu z toksyną botulinową jest oduczenie się nawykowego marszczenia czoła, czy nosa.